Mustafa AYDIN
by on December 29, 2019
84 views

İnternet aramalarını incelediğimizde ilginç sonuçlarla karşılaştığımız oluyor. Dünyanın en popüler sitelerinden olan facebook sitesini fesbuk olarak aylık 100 bin kişi arıyormuş.

Orta yaş üstü kesimin fesbuk indir  olarak aradığını düşünüyorum. Feysbuk olarak aransa buna ihtimal verirdim ama fesbuk ihtimali hiç aklıma gelmezdi.

Facebook arkadaş bulma, arkadaşlarla iletişime geçme ve arkadaşlarınızın paylaşımlarını takip etme üzerine kurulmuş bir sitedir. Facebook.com sitesinin telefon uygulamalarıda oldukça kullanışlıdır. Aşağıdaki indirme adreslerinden facebook (fesbuk) u telefonunuza indirebilirsiniz.

Facebook 2004 yılında Harward üniversitesindeki öğrenciler için kurulmuştur.  Sitenin talep görmesi üzerine gittikçe yayılmış ve dünyanın en çok kullanılan siteleri arasında yerini almıştır. Her ne kadar arkadaşlarla iletişime geçme olanağıda verse zamanın çoğunu bu sitede harcayanların olduğunu bilmekteyiz. Zamanı öldürmek değilde, değerlendirmek önceliğimizin olması gerekiyor. Bu sebeple facebook kullanıcılarının siteye bağımlı hale gelmelerini tavsiye etmiyoruz.

Feysbuk u Android Telefonuza  İndirmek İçin Buraya Tıklayabilirsiniz

Feysbuk u İphone Telefonuza  İndirmek İçin Buraya Tıklayabilirsiniz

Posted in: Teknoloji
Be the first person to like this.