Mustafa AYDIN
by on December 29, 2019
55 views

 

7.000 kişilik nüfusuyla Büyükada, diğer adıyla Prens Adaları’na sadece yazın gidilebileceğini zannediyorsanız çok yanılıyorsunuz. Büyükada özellikle 14 şubat için muhteşem bir tercih. Temiz havası ve doğası sayesinde ziyaret eden çoğu kişiyi kendine büyüleyen Büyükada’yı kışında keyifli vakit geçirmek için gönül rahatlığı ile tercih edebilir, güzel vakit geçirebilirsiniz. Özellikle kar yağan vakitlerde muhteşem görüntülere sahip olan bu yer, sevgiliniz ile birlikte unutamayacağınız anlar yaşamak için harika bir alternatif.

Büyükada’da kışın yaşam konusunda genel olarak endişeleriniz var ise bunların da çok yersiz olduğunu söyleyebiliriz. Sürekli olarak konaklama amacıyla da arayışlarınızı gayet karşılayabilecek bir yer Büyükada. Size bu konuda söyleyebileceğimiz tek negatif durum Büyükada’da yaşamın oldukça pahalı olması olabilir. Yaz kış demeden oldukça fazla turist çekebiliyor olması nedeniyle Büyükada’da kışın yaşam diğer alternatiflere göre oldukça pahalı. Ama tertemiz havasının ve insanı kendine büyüleyen doğasının yanında bunun pek fazla lafının edilemeyeceğini söylesek sanırım yalan atmış olmayız.

Akşam yemeği yiyebileceğiniz birbirinden şirin ve kaliteli onlarca mekan, aynı şekilde sabah kahvaltısı için tercih edip bütün gününüzü güzel geçirmenizi sağlayacak onlarca mekan Büyükada’da kışın yaşam için de sizi bekliyor. Lafı çok uzatmadan söyleyebiliriz ki, kışın yaşam için de Büyükada’yı gönül rahatlığı ile tercih edebilir, bireysel veya sevdiklerinizle birlikte harika vakitler geçirebilirsiniz. Ruhunuzu dinlendirecek muhteşem bir doğa sizi bekliyor olacak.

Be the first person to like this.