Mustafa AYDIN
by on January 1, 2020
68 views

 

İş dünyası, uluslararası kongreler, eğitim, turistik ve kültürel geziler gibi birçok farklı sebepten ziyaret edilen ve göz alan şehir İstanbul, gece hayatı da oldukça sık konuşulmaktadır. Medya sektörünün can kalbi olan bu şehir, birçok ünlü ismin yaşadığı bir şehir. Bu nedenle gece hayatı ile magazin programlarına sık sık konulan İstanbul’un bu renkli dünyası, özellikle gençlerin dikkatini çekmektedir.

Yıldönümü, Sevgililer Günü, Yılbaşı gibi özel günlerinizde kutlama için farklı bir seçenek arıyorsanız tatil ile kutlamayı birleştirerek İstanbul’u tercih edebilirsiniz. İstanbul gece hayatı içerisinde her zevke ve isteğe uygun mekan bulunmaktadır. Alkollü, alkolsüz mekan seçeneklerinin yanı sıra romantik bir kutlama veya arkadaş grubu ile keyifli bir gece için de uygun seçenekler bulmanız mümkün. İstanbul’da yeniyseniz ve gece hayatı en doğru adresin neresi olduğunu merak ediyorsanız öncelikle doğru adresleri öğrenerek kendinize en uygun mekanı seçebilirsiniz.

Hem Avrupa Yakası içerisinde hem de Anadolu Yakası içerisinde gece hayatı için uygun seçenekler sunan semtler bulunmaktadır. Gece hayatı, eğlence dünyası denildiğinde akla ilk gelen yerler şüphesiz Taksim, İstiklal Caddesi, Nevizade Sokak, Tünel Hattı ve Galata, Ortaköy, Şişli, Etiler gelmektedir. Ayrıca Anadolu tarafında gece hayatı ve eğlence için seçenekleri Caddebostan, Kadıköy merkezi, İskele, Bahariye Caddesi, Kadife Sokak’ta oldukça renkli ve en iyi seçenekleri bir arada bulabilirsiniz.

Be the first person to like this.